BMW MOTORRAD DNY

BMW MOTORRAD DNY

BMW Motorrad dny Česká republika 2022 - Akce pro všechny příznivce značky BMW a MINI!

Další ročník legendární akce je opět tady! Zažij víkend plný té nejlepší zábavy, testovacích jízd nových motocyklů BMW a vozů značky MINI, výborného jídla i pití a mnoho dalšího. Vše se uskuteční v Milovech, kde centrem celého dění je hotel Orea Resort Devět skal. Atraktivní lokalita uprostřed Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy se spoustou kvalitních a klikatých cest je perfektním útočištěm pro všechny petrolheady. Nezáleží, jestli jsi motorkář, máš motocykl značky BMW, novou nebo starší mašinu, vítáni jsou opravdu všichni příznivci značky BMW a MINI, kterým místo krve v žilách koluje benzín a milují pořádné mašiny.

Program ke stažení zde

 

Linky na testovací jizdy každý účastník dostal v připomínce po registraci na akci. Na místě bude možné se ještě dodatečně na testovací jizdy registrovat - jsou ale určené pouze pro účastníky akce! 

Začínáme již v pátek ve 14:00!

Testovací jízdy jsou určené pouze pro účastníky akce a jsou zdarma.

Na co všechno se můžeš těšit?

 • Setkání jedinečné komunity BMW
 • On road testovací jízdy všech našich modelů včetně kompletní modelové řady GS (1250 GS, 850 GS a další), všech modelů BMW R 18 a žhavých novinek - BMW CE 04 a modely BMW K 1600
 • Testovací jízdy s automobily značky MINI
 • Zážitkové jízdy v terénu pro začátečníky i pokročilé
 • Setkání se zajímavými osobnostmi ze světa motorsportu (Karel „Carlos“ Táborský a další)
 • Setkání s nejlepším českým dakarským motorkářem a čerstvým držitelem zlatých řídítek Martinem Michkem
 • Cestovatelské workshopy a přednášky v režii společnosti Touratech
 • Soutěže a tombola plná unikátních cen, včetně BMW R 18 na víkend a jedinečného LEGO® Technic 42130 BMW M 1000 RR
 • Hromadná vyjížďka a skupinové foto
 • Sim Racing BMW – Simulátor závodní jízdy s vozy BMW M
 • Simulátor závodní jízdy na motocyklu BMW
 • Strava po dobu eventu – snídaně a večeře
 • Večerní Grill Party s hudbou
 • Show Martina Matějíčka
 • Možnost relaxace ve wellness
 • Překvapení
 • A mnoho dalšího

Po celý víkend pro tebe máme k dispozici naše kompletní portfolio modelů na testovací jízdy a samozřejmě i komfortní ubytování včetně stravy v hotelu Orea Resort Devět skal. Pokud je na tebe hotel moc nóbl a potrpíš si spíš na pravou motorkářskou atmosféru, můžeš využít jen pár metrů vzdálený “adventure“ kemp Milovy. V rámci letošních BMW Motorrad dnů si užiješ spoustu luxusní zábavy a otestuješ naše nejžhavější novinky. Pro fanoušky jízdy v terénu máme připravené nejrůznější off roadové aktivity s instruktory z Motoškoly Přijďte se projet v nedalekém areálu Šikland.

BMW Motorrad dny se konají v hotelovém resortu Orea Resort Devět Skal a kempu Milovy ve dnech 17. až 19. června 2022. Pro účastníky akce je připravený bohatý doprovodný program a soutěže, kde si každý přijde na své. Po celý víkend ti budou k dispozici naše mašiny na testovací jízdy. Zároveň bude možné si vyzkoušet nové vozy značky MINI a pro opravdové závodníky je připravený simulátor závodní jízdy na okruhu v autě i na motocyklu.

Sobota bude ve znamení testovacích jízd a trial show od mistra republiky a držitele mnoha mezinárodních titulů Martina Matějíčka za doprovodu skvělé hudby od těch nejlepších DJs. Budeš mít možnost se svézt se závodníkem „Carlosem“ z magazínu MOTOHOUSE, podíváš na speciál od Touratechu, pojedeš na společnou vyjížďku nebo využiješ naše tipy na individuální výlet. Na závěr dne nebude chybět ani pravá motorkářská Grill párty.

Na akci nebude chybět fotograf, abys z akce neodjížděl jen se skvělými zážitky, ale také s fotkami, které ti tenhle jedinečný víkend budou navždy připomínat.

Účastnický poplatek: 2 balíčky

Adventure – kemp – 2 490 vč. DPH (včetně snídaní a večeří v hotelu)

Komfort - hotel – 4 890 vč. DPH – za osobu (včetně snídaní a večeří v hotelu)

Partneři akce: 

 

 

 

 

BIGSHOCK - BIG SHOCK RACING

 

 

           Touratech Logo Vector (.AI) Free Download                 

 

Technical Gear Store - Photos | Facebook

 

  UNPASS utěrka TECHNICAL MICROFIBRE | BONMOTO

 

Exkluzivní škola jízdy na motorce | Přijďte se projet

 

Lego Logo - Logo, zeichen, emblem, symbol. Geschichte und Bedeutung

 

Reifen für Endverbraucher - Dunlop

 

Motohouse - MOTOHOUSE

Wunderlich Motorradprodukte kaufen

Jednou stopou Českem

 

Těšíme se na tebe.

BMW Motorrad tým

#BMWMotorraddny2022

Info linka: 720 543 373

Podmínky účasti

BMW Motorrad Dny 2022 Česká republika je event určený pro širokou motorkářskou veřejnost.

Za závaznou se objednávka považuje po uhrazení účastnického poplatku.

Balíček Komfort: Cena za osobu 4 890 vč. DPH zahrnuje ubytování pro jednu osobu na dvoulůžkovém pokoji při obsazenosti dvěma osobami na 2 noci, 2x večeři, 2x snídani a veškerý program včetně testovacích jízd a malý dárek. Při registraci uveďte do komentáře jméno druhé osoby, se kterou chcete být ubytováni na pokoji. Pokud jedete na akci sami, může vám být přiřazen druhý ubytující nebo můžete být na pokoji ubytováni s doplatkem sami. 

Balíček Adventure: Cena za osobu 2 490 vč. DPH zahrnuje možnost využít prostor pro váš stan v nedalekém kempu Milovy, 2x večeři, 2x snídani v hotelu Orea Resort Devět skal a také veškerý program včetně testovacích jízd a malého dárku.

Pro individuální požadavky na ubytování (skupiny, rodinné pokoje, atd.), se na nás, prosím, neváhejte obrátit, zajistíme pro vás vhodnou alternativu na míru.

Součástí doprovodného programu bude organizovaná společná vyjížďka, enduro škola a samozřejmě testovací jízdy s motocykly BMW a s vozy značky MINI, a to za následujících podmínek:

 • přítomnost na akci je na vlastní zodpovědnost každého účastníka
 • v případě ublížení na zdraví či smrti nebo jiné újmy se účastník akce vzdává vůči organizátorovi nároku na odškodnění
 • zřeknutí se nároku na odškodnění se nevztahuje na případy podléhající zákonu o právní zodpovědnosti výrobce za své produkty
 • zbavení organizátora zodpovědnosti se netýká ani případů, kdy účastník akce utrpí újmu úmyslným konáním nebo hrubou nedbalostí organizátora, případně pokud účastník akce utrpí zranění následkem nevyhovujícího stavu vozidel, poskytnutých organizátorem
 • účastník akce se zavazuje v plném rozsahu uhradit náhradu škody v případě vznesení nároků vůči organizátorovi třetí stranou, pokud tato třetí strana utrpí zranění, ublížení na zdraví s následkem smrti nebo jinou újmu konáním níže podepsané osoby či vozidly, která tato osoba při akci používala
 • výše uvedené ustanovení se nevztahuje na případy, kdy nárok třetí strany podléhá rozsahu pojištění organizátora; v rozsahu, v jakém pojišťovna uplatňuje nárok na proplacení vzhledem k likvidaci takové škody, zahrnuje odškodnění i daný nárok na proplacení
 • účastník akce se rovněž zavazuje v plném rozsahu zbavit organizátora zodpovědnosti a uhradit náhradu škod v případě jakéhokoliv porušení zákona, jiných právních úprav či předpisů při používání vozidel níže podepsanou osobou; organizátor v takovém případě může uhradit škodu a má právo uplatnit následně nárok na proplacení dané částky níže podepsanou osobou.
 • Výše uvedené ustanovení se netýká případů, kdy se porušení zákonů a předpisů dopustí organizátor
 • při testovacích jízdách (BMW Motorrad, MINI) nese účastník akce vůči organizátorovi zodpovědnost za všechny škody, které způsobí na jeho vozidlech; spoluúčast v případě nehody činí 26 000 Kč
 • účastník akce musí být držitelem platného oprávnění k řízení motorových vozidel odpovídající skupiny testovaného motocyklu nebo vozidla
 • účastník akce nesmí být pod vlivem alkoholu nebo omamných látek
 • organizátor si vyhrazuje právo podmínit účast na akci provedením dechové zkoušky
 • organizátor si vyhrazuje právo odmítnout účast na akci osobám s pozitivním výsledkem dechové zkoušky na požití alkoholu nebo omamných látek

Po vyplnění registračního formuláře ti bude zaslána faktura na tvůj kontaktní email. Účastník s registrací souhlasí s tím, aby společnost BMW Česká republika pořídila fotografie jeho osoby/jeho dítěte z akce pro vlastní potřebu a za účelem propagace, ať už v podobě hmotné či digitalizované.

Storno podmínky: při zrušení účasti Účastníkem do 30. 04. 2022, bude vrácen účastnický poplatek v plné výši avšak ponížen o administrativní poplatek spojený s vrácením platby na účet Účastníka,  při zrušení 14 dnů a více před akcí činí storno 50 % z uhrazeného účastnického poplatku. V případě zrušení účasti v době kratší než 14 dnů před konáním akce činí storno poplatek 100% uhrazeného účastnického poplatku.

Po vyplnění registračního formuláře ti bude zaslána faktura na tvůj kontaktní email.

Administrátorem pro výběr účastnických poplatků je:

MIRACLE Advertising, odštěpný závod
Sousedíkova 972/7, 190 00 Praha 9
IČO: 08910821
DIČ: CZ685078291

Kontakty

E-mail:: bmwmotorraddays@miracle.sk
Telefon: +420 720 543 373