BMW R 18 TOUR

BMW R 18 TOUR

BMW R 18 tour

Potrpíš si na styl, exkluzivitu, řídíš se heslem „objem ničím nenahradíš“ a tvoje vášeň pro cruisery nezná hranic? Tak to nesmíš chybět na našem eventu R 18 tour.

Stačí si najít termín a destinaci, která ti nejvíce vyhovuje a zajet za námi. My se postaráme o vše ostatní. Nejenže ti nabídneme modely BMW R 18 na testování, ale budeš mít tu možnost být mezi prvními motorkáři, kteří uvidí naší jedinečnou přestavbu R 18 - Henne Tribute. O té nalezneš více informací na: www.bmw-motorrad.cz

 

A aby toho nebylo málo, na eventu chystáme něco opravdu velkého, co nikde jinde neuvidíš! A právě ty budeš mezi prvními, kdo to spatří. Tak přijeď a pociť s námi vůni benzínu a vytříbenost motorů boxer. Těšíme se na tebe!

 

Co tě čeká a nemine:

  • Dvouhodinová vyjížďka s modely BMW R 18 First Edition, BMW R 18 Classic nebo BMW R nineT
  • Prohlídka jedinečné přestavby BMW R 18 – Henne Tribute
  • Speciální překvapení
  • Občerstvení

 

Motocykly BMW R 18 jsou ukázkou toho, že vzpomínáme na minulost a myslíme na budoucnost. BMW R 18 cituje z naší historie a ikonických prvků, které jsme podrobili důslednému dalšímu vývoji. Jedná se o působivý cruiser s motorem o největším zdvihovém objemu, jaký jsme kdy postavili. Perfektní ovladatelnost, design i zvuk. Kdo nepozná na vlastní kůži, nikdy neuvěří. SOUL IS ALL THAT MATTERS.

Registrace budou brzy k dispozici. 

BMW R 18 tour se uskuteční na různých místech po celé České republice v termínu od 12.8. do 31.8.2021. 

 

Všechny testovací motorky jezdí na palivo Shell V-Power Racing. Shell udává trend v oblasti vývoje paliv již více než sto let.

Těšíme se na tebe.

BMW Motorrad tým

#BMWR18Tour

Info linka: 720 543 373

 

 

Podmínky účasti

BMW R18 Tour je event určený pro širokou motorkářskou veřejnost za účelem zážitkové jízdy. Z důvodu bezpečnosti bude účastníkovi umožněno absolvování jízdy pouze za předpokladu, že bude vhodně oblečen (motocyklový oděv s chrániči, pevná motocyklová obuv) a bude mít upevněnou motocyklovou přilbu. Bez odpovídajícího motorkářského oblečení nebude účastníkovi jízda na motocyklech umožněna. Po celou dobu eventu je účastník povinen se řídit pokyny Organizátora a dodržovat předpisy provozu v areálu.

Účastník se akce zúčastňuje na vlastní zodpovědnost. Účastník se svým vlastním jménem vzdává jakéhokoliv nároku vůči Organizátorovi na odškodnění v případě ublížení na zdraví či smrti, nebo jakékoliv jiné újmy v průběhu konání akce. Zřeknutí se nároku na odškodnění se nevztahuje na případy podléhající zákonu o právní zodpovědnosti výrobce za výrobky. Zbavení Organizátora odpovědnosti se rovněž netýká případů, kdy níže podepsaná osoba utrpí újmu úmyslným konáním Organizátora nebo jeho hrubou nedbalostí, nebo pokud níže podepsaná osoba utrpí zranění následkem nevyhovujícího stavu vozidel, poskytnutých Organizátorem níže podepsané osobě.

Účastník se zavazuje v plném rozsahu uhradit náhradu škody v případě vznesení nároků vůči Organizátorovi třetí stranou, pokud tato třetí strana utrpí zranění, ublížení na zdraví s následkem smrti nebo jinou újmu konáním níže podepsané osoby či vozidly používanými během akce níže podepsanou osobou. Toto se nevztahuje na případy, kdy nárok třetí strany podléhá rozsahu pojištění Organizátora. V rozsahu, v jakém pojišťovna uplatňuje nárok na proplacení vzhledem k likvidaci takové škody, zahrnuje odškodnění i daný nárok na proplacení. Účastník se rovněž zavazuje v plném rozsahu zbavit Organizátora zodpovědnosti a uhradit náhradu škod v případě jakéhokoliv porušení zákona, jiných právních úprav či předpisů při používání vozidel níže podepsanou osobou, kromě případů, kdy se porušení těchto zákonů a předpisů dopustí Organizátor. Organizátor má právo uhradit škodu a následně uplatnit nárok na proplacení dané částky níže podepsanou osobou.

Účastník nese vůči Organizátorovi zodpovědnost za všechny škody, které způsobí na jeho vozidlech. Spoluúčast v případě nehody činí 26 000 Kč.

Účastník musí být držitelem platného řidičského oprávnění na motorová vozidla odpovídající skupiny testovaného motocyklu.

Účastník nesmí být pod vlivem alkoholu nebo omamných látek. Organizátor si vyhrazuje právo podmínit účast na akci provedením dechové zkoušky. V případě pozitivního výsledku dechové zkoušky si Organizátor vyhrazuje právo na odmítnutí účastníka.

Organizátor si vyhrazuje právo na zrušení akce.

Po vyplnění registračního formuláře ti budou zaslány kompletní informace týkající se akce.

Administrátorem akce je:

MIRACLE Advertising, odštěpný závod
Sousedíkova 972/7, 190 00 Praha 9
IČO: 08910821
DIČ: CZ685078291

Kontakty

Ludovít Liška
E-mail: bmwroadshow@miracle.sk
Telefon: +420 720 543 373